Huawei P30 Pro fotoğraf yeteneğini sergiledi!

Huawei’nin 25 Mart tarihinde tanıtımını gerçekleştireceği yeni amiral gemisi P30 Pro‘nun en çok merak edilen yönü şüphesiz kamerası. Çünkü yeni model 5x optik yakınlaştırma sunan periskop zum kamerasına sahip olacak. Huawei P30 Pro fotoğraf yeteneği telefon kendini göstermeden ortaya çıktı.

Bu sayede günümüzde birçok amiral gemisinin sunduğu 2x optik yakınlaştırma, 5x optik yakınlaştırmaya çıkıyor. Bunun yanı sıra dijital yakınlaştırmadan yararlanıldığında toplamda 10x yakınlaştırma elde ediliyor.

Huawei P30 Pro kamera örnekleri!

MWC 2019 sırasında Barselona‘daçekilen bazı kamera örnekleri ortaya çıkmıştı. Şimdi iki farklı yerden daha fotoğraflar geldi. Bunlar kameranın çeşitli odak uzunluklarında ve zorlu ışık altında sergilediği performansı gösteriyor.

Bildiğiniz gibi bir konser salonunda akıllı telefon ile fotoğraf çekmek oldukça zordur. Huawei tarafından yayınlanan fotoğraflar ise bu zorluğun üstüne gelmiş gibi görünüyor. Görüntülerin neredeyse tamamı 10 Megapiksel çözünürlüğünde, ancak bir tanesi 20 Megapiksel. Bunun ultra geniş açılı kamera ile çekildiğini düşünüyoruz.

Bunların yanı sıra P30 Pro’nun düğün fotoğrafçılığı konusunda sergilediği performans gözler önüne serildi. Fotoğraflarda takılar yakınlaştırılarak elde edilen detaylar gösteriliyor.

KAYNAK : https://shiftdelete.net/huawei-p30-pro-yakinlastirilarak-cekilen-fotograflar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir